Pięć nowych tytułów w kompatybilności wstecznej

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Poznaj kolejną dawkę tytułów do ogrania na Xbox One!

!!! Dziękujemy za informację od Macieja Kwiatkowskiego! My akurat mieliśmy już tytuł w swojej kolekcji, więc nie wiedzieliśmy o tym 🙂

Jak zawsze gratulujemy zespołowi od backward compatibility za wysiłek jaki wkładają do przeniesienia gier z minionej generacji konsol na obecną. Zadanie nie jest tak proste jak się wydaję, więc należy okazać pelen szacunek ekipie z Redmond.

Co dziś otrzymaliśmy w bibliotece gier wstecznie kompatybilnych? Do lity dołączają tytuły jak: Hard Corps: Uprising, Harms Way, Band of BugsBullet Soul oraz Bullet Soul: Infinite Burst. Jeśli nie kojarzycie żadnych z powyższych tytułów, to zapoznać się możecie poniżej. Wielu z Was zapewne liczyło na gry pod marką Gwiezdnych Wojen z okazji #StarWarsDay? Te znajdziemy za kilka dni w ofercie Games with Gold. Niemniej jednak w dzisiejszej propozycji również znajdziecie futurystyczny klimat.


Który tytuł zainteresował Was w dzisiejszej aktualizacji? Nas ucieszyło zwariowane Harms Way, które daje sporo frajdy i wciąga na wiele godzin. Polecamy przy tym tryb lokalnego multiplayera, pozwalający na rozgrywkę nawet do 4 graczy jednocześnie.


Hard Corps: Uprising


 Harms Way


Band of Bugs


Bullet Soul


Bullet Soul: Infinite Burst

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: