Przygody Myszki Miki i dwóch kosmicznych raperów we wstecznej kompatybilności

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dwie nowe gry od dziś w programie backward compatibility na Xbox One.

Pierwszą propozycją jest Disney Epic Mickey 2The Power of Two, platformowa gra akcji od Blitz Games. Oczywiście tytułową rolę gra Myszka Miki, która w magicznym świecie musi przeciwstawić się niebezpieczeństwu, a towarzyszu mu znany z pierwszej części królik Oswald. Nasz bohater ma na wyposażeniu pędzel, służący do interakcji z otoczeniem i zmiany jego wyglądu. Towarzyszącym królikiem może kierować towarzyszący gracz w trybie kooperacji. Ta postać posiada magiczny pilot, którym można sterować elektrycznymi urządzeniami. Cena za Disney Epic Mickey 2 w sklepie Xbox wynosi aktualnie 49 złotych.

Druga, nowa gra na liście BC to Sega Vintage Collection: ToeJam & Earl, które również pozwala na kooperacyjną rozgrywkę. Dwaj kosmiczni raperzy znaleźli się na Ziemi w skutek awarii statku kosmicznego, a żeby wrócić na swoją planetę, muszą odnaleźć wszystkie jego części. Cena za kolekcję ToeJam & Earl wyceniona została na 34,99 złotych.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: