Dwie nowe gry od dziś we wstecznej kompatybilności

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Geometry Wars: Retro Evolved 2 oraz Geometry Wars 3: Dimensions Evolved zagramy na Xbox One.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Dwie neonowo-kosmiczne strzelanki dostępne są od teraz w backward compatibility. Prosta arcadówka nie wymaga zbyt wiele doświadczenia, więc nie jest też skomplikowana, ale za to bardzo dynamiczna. Jeden tytuł od drugiego różni się w pewnym stopniu pomimo tej samej nazwy, bowiem Geometry Wars 3: Dimensions Evolved została zaprojektowana w trójwymiarze.

Zasady jednak nie zmieniają się. Dalej naszym celem jest kierowanie małym statkiem kosmicznym i niszczenie wrogich jednostek. Świat złożony został złożony z figur geometrycznych – stąd seria nosi nazwę Geometry Wars.

»Zobacz również: Windows Sonic już dostępny dla Insiderów!

W grze czekają nas setki poziomów do przejścia, a wśród nich znajdzie się kilku bossów do zniszczenia. Dla towarzyskich graczy nie zabrakło trybu multiplayer oraz co-operacji.

Pamiętajcie, że aktualną listę gier we wstecznej kompatybilności możecie wygodnie sprawdzić na Naszej stronie w sekcji backward compatibility.

 


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: