Żołnierze! Battlefield Bad Company atakuje EA Access!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Fani starszych odsłon serii Battlefield doczekali się dodania ulubionego tytułu do skarbca EA Access. Każdy posiadacz abonamentu od Electronic Arts zagra za darmo w ową produkcję.

Spragnieni kolejnych gier w subskrypcji EA Access? Oto dziś ukazał się w niej Battlefield Bad Company, który w 17 sierpnia wszedł do usługi Backward Compatibility na platformie Xbox One. Popularna produkcja z 2010 roku zawitała na liście BC obok drugiej części złej kompani i nietrudno było się domyśleć, że tytuł zasili elektroniczny skarbiec The Vault.

Abonament EA Access jest na tyle dobry, że do swojej kolekcji dostarcza nowe jak i starsze tytuły, a każdy warty jest swojej uwagi. Bad Company świetnie ukazuje możliwości silnika Frostbite pierwszej generacji, gdzie doświadczyliśmy chociażby możliwość niszczenia otoczenia.

Sama produkcja znajduje się w wirtualnym markecie Xbox w cenie 69,99 złotych, a na zainstalowanie tego klasyka potrzeba jedynie 5,5GB miejsca na dysku konsoli. Jeżeli macie ochotę przenieść się na front fikcyjnego konfliktu między Stanami Zjednoczonymi a Rosją, to link do gry znajdziecie poniżej.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: