Battlefield 1 zbliża się do EA Access wielkimi krokami

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Posiadacze EAA zagrają już niebawem w wielki hit Electronic Arts.

Choć Electronic Arts zapowiedział, że gra dołączy do skarbca The Vault najpóźniej we wrześniu, to najwyraźniej elektronicy szykują się pomału do ogłoszenia tej informacji. Otóż w interfejsie Xbox One można zauważyć, że Battlefield 1 zaczyna reklamować subskrypcję EA Access.

Jak widać Battlefield 1 zajmuje już miejsce w oknie abonamentu EA Access, jednak wciąż nie jest dostępny do pobrania. Najwyraźniej wkrótce będzie to możliwe, skoro wykorzystuje się już okładki bestsellerowego FPS-a.

Nie jest to jedyna poszlaka jaką znaleziono w dashboardzie konsoli Xbox One. Dziś jeden z użytkowników forum Reddit udostępnił post, na którym widnieje baner z grą od DICE z hasłem „Battlefield 1 jest już w The Vault”. To jeszcze bardziej potwierdza, że niebawem produkcja będzie darmowa w subskrypcji od Electronic Arts.

Tymczasem musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalną wiadomość, która pozwolić nam się cieszyć kolejnym hitem w kolekcji.

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: