Battlefield 1 czeka Rewolucja. Nadchodzące plany i nowości w świecie gry

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Electronic Arts pochwaliło się zamiarami, które zobaczymy wkrótce w Battlefield 1.

Najpopularniejsza strzelanka w czasach I Wojny Światowej ma dla graczy sporo nowości, a wszystkie zobaczymy jeszcze w tym roku. Pierwszą dobrą wiadomością jest udostępnienie próbnej przepustki Premium dla każdego, dzięki czemu zagramy w niedostępnych dla nas mapach. Akcja będzie przeprowadzana kilkakrotnie, a pierwsza z nich ma mieć miejsce z premierą nocnej mapy Prise de Tahure, która pozwoli na walkę w terenie zabudowanym i wśród okopów.

Kolejna runda wersji próbnej Premium odbędzie się zaraz przed tegorocznymi targami gamescom. W tym czasie będzie również udostępniona nowa, pokryta śniegiem mapa Przełęcz Łupkowska. EA zaplanowało również i trzecią kolejkę triala. We wrześniu gracze ponownie będą mieli okazję zagrać na wcześniej opublikowanych mapach z dodatków. Wrzesień to także czas, kiedy ujrzymy największe DLC do Battlefield 1. Dodatek W imię cara zaoferuje sześć nowych map, armię Imperium Rosyjskiego, nowe typy broni, pojazdów i nie tylko.

Następny, trzeci dodatek zostanie udostępniony dopiero w grudniu. Niespokojne wody zawierać będzie widowiskowe starcia, jak rajd na Zeebrugge i bitwę o Gallipoli. Oprócz toczenia zaciekłych bitew morskich, będzieciemy też walczyć na lądzie i w powietrzu.

Nie otrzymaliśmy jeszcze informacji kiedy grę zobaczymy w bibliotece EA Access. Wiemy tylko, że nie będzie to później niż wrzesień 2017. Obok Battlefield 1 pojawi się również Titanfall 2.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: