Poznajcie Audio Series X Podcast. Pierwszy polski podcast poświęcony marce Xbox.

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Tego w Polsce jeszcze nie było. Jeśli brakowało Wam odpowiednika zagranicznego Xbox Two, czy podcastów z samym Majorem Nelsonem, to mamy świetne wieści! Ze zmianą przychodzi Audio Series X Podcast.

Uwielbiamy się z Wami dzielić tak fantastycznymi wiadomościami. Earborne Media wystartowało z pełnoprawnym, polskim podcastem poświęconym w całości społeczności graczy Xbox. Będzie sporo o grach, samej konsoli, Game Passie, branży gamingowej ale i nie tylko.

Trzy pierwsze, pełne odcinki są już dostępne. Podczas każdego z nich przez około godzinę (i w górę) będziecie mogli posłuchać tego, co warto wiedzieć i doskonale spędzić przy tym czas. Swoją wiedzą i spostrzeżeniami dzielić się z Wami będą Paweł Badura oraz Kris Nowak.

Podcastu słuchać możecie wedle upodobań w następujących serwisach:Od siebie możemy tylko gorąco polecić polecić posłuchać i zasubskrybować w preferowanym kanale tak, by być na bieżąco. Prowadzącym życzymy powodzenia i dużo wiatru w żagle!

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: