Świąteczne ataki Ddos na Xbox Live

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ataki zaczynają się już teraz.

W ostatnie święta grupa zwana Lizard Squad przeprowadziła podobne ataki na usługi Xbox Live oraz Playstation Network. Ci, którzy mieli ochotę odetchnąć w tym okresie i zrelaksować się przy konsoli Xbox musieli zrezygnować z tego pomysłu. Atak ten nie doprowadza do wycieku danych, a jedynie blokuje funkcje działania usług sieciowych.
[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””]

Kilka innych grup próbuje podstawiać nogi tym pierwszym, jednak nie jest to tak proste. Ostatnie ataki zaczęły się 26 grudnia. Tym razem groźby i ataki pojawiają się już teraz. Wiele użytkowników Xbox już zgłasza problemy z działaniem online. W tym roku stoi za tym grupa zwana Phantom Squad, która od kilku dni straszy tymi informacjami na kontach twitter. Wiele z nich zostało już pousuwanych przez reportowanie ich przez graczy.

Pomimo tego, że XBL całkiem szybko poradziło sobie w zeszłym roku, musimy się przygotować na możliwe przerwania funkcji sieciowych.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: