Assassin’s Creed Liberation HD oraz Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter ląduje w BC!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Kolejne hity uderzają do wstecznej kompatybilności. Od dziś znajdziemy dwa nowe tytuły grywalne na konsoli Xbox One.

Posiadacze konsoli Xbox One mogą każdego tygodnia cieszyć się jeszcze większą ofertą gier w bibliotece Backward Compatibility. Nie ma co ukrywać, że zespół odpowiedzialny za możliwość ogrywania ich na obecnej generacji radzi sobie z tym świetnie, choć nie zawsze są to bestsellerowe produkcje. Dziś jednak dostarczono nam dwa porządne tytuły i są to Assassin’s Creed Liberation HD oraz Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter.

 

Co ciekawe, gracze Xbox One mogą ogrywać już wszelkie tytuły Assassin’s Creed jakiekolwiek wyszły na konsolę Xbox! To naprawdę świetna informacja dla każdego fana tej marki od Ubisoftu. W tej części wcielimy się w Aveline de Gandpré, a akcja przeniesie nas do Ameryki Północnej. Warto też zaznaczyć, że Liberation HD był spin-offem oferowanym z początku tylko na Playstation Vita.

Cena w sklepie Xbox – 69,99 złotych.

Drugą nowością w Backward Compatibility  jest Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfighter, wydany na Xbox i Xbox 360 w 2006 roku, również przez firmę Ubisoft. Scenarzysta powieści akcji, jak i samej gry, zabiera nas do 2013 roku, gdzie wydarzenia rozgrywają się w Meksyku, a tam odbywa się ważny szczyt z udziałem władz Stanów Zjednoczonych. W jego trakcie grupa rebeliantów porywa prezydenta USA, a my rzecz jasna wcielamy się w członka oddziału Duchów, który wyrusza na misję odbicia go z rąk niebezpiecznej szajki.

Wydaje się, że jedynie posiadacze fizycznej kopii gry mogą cieszyć się dostępem do Ghost Recon Advanced Warfighter, ponieważ gra nie widnieje w polskim markecie Xbox.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl