Apple TV na konsolach Xbox!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Już oficjalnie! Apple TV zagości na konsolach Xbox już w listopadzie!

Potwierdziło się to, o czym pisaliśmy kilka tygodni temu na naszym Twitterze. Tak jak aplikacja Aplle Tv miała być widoczna u jednego z Insiderów, tak ta została teraz oficjalnie zapowiedziana!

AppleTV

Nie wiemy jeszcze co prawda oficjalnie, czy aplikacja będzie dostępna w Polsce (nic nie wskazuje na to, żeby miała nie być), ale jeśli tak, to skorzystamy z niej już 10 listopada czyli za zaledwie tydzień! AppleTV to nic innego jak kanały od wielu dystrybutorów ale i katalog wysokiej jakości filmów AppleTV+ z technologią Dolby Vision i Dolby Atmos.

Rzecz jasna nadal nie skorzystamy tam z niedostępnych w naszym regionie serwisów takich jak Disney+, Hulu, Showtime, CBS All Access i tak dalej, ale to też jest kwestią czasu, szczególnie w kwestii tego pierwszego.

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: