Amazon zdradza datę premiery Red Dead Redemption 2

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nie możecie doczekać się premiery kolejnej odsłony GTA na dzikim zachodzie? Meksykański oddział sklepowego giganta ujawnia kiedy zagramy w RDR2.

Red Dead Redemtion 2 miało być grywalne już jesienią 2017 roku, ale tytuł wciąż jest w produkcji i czekamy na ogłoszenie oficjalnej daty premiery. Jak donosi TheNerdMag.com, Amazon Mexico zdaje się wyprzedzić twórców i opublikował na karcie z zamówieniami przedpremierowymi datę 12 lipca 2018 roku, zaś pozostałe sklepy Amazon mają wpisane Wiosna 2018.

Data wydania Red Dead Redemption 2

Końcem grudnia pojawiły się również pogłoski, że RDR2 ma pojawić się w sklepach nieco wcześniej, 8 czerwca. Tak przynajmniej twierdzi duński sklep Coolshop, który wcześniej przedstawił poprawną datę premiery Grand Theft Auto V, zanim zrobił to Rockstar Games.

Rockstar wcześniej swoje gry ogłaszał zazwyczaj w styczniu (L.A. Noire, GTA V, GTA IV, Max Payne), więc możliwe, że już wkrótce nie będą to tylko plotki i poznamy plany wydania Red Dead Redemption 2.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: