Jeszcze więcej nowości w systemie Xbox nadejdzie w tym roku

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

To nie wszystko co zostało ujawnione w ostatniej aktualizacji. Microsoft ma tego więcej i dostarczy jeszcze w tym roku.

Nowa aktualizacja dostarczyła wiele nowości, między innymi odświeżony dashboard i szpilki, jasny motyw czy streamy w Full HD. Także działanie systemu Xbox zostało usprawnione, ale to nie koniec tego, co znajdziemy jeszcze w tym roku. Mamy oczywiście nadzieję, że Microsoft wyda to wszystko do końca 2017, tak jak wcześniej zapowiedziano. Co zaplanowane zostało w kolejnej aktualizacji? Przede wszystkim trzy główne rzeczy, na jakie czekają gracze od kilku miesięcy.

Kompatybilność wsteczna

Gry z pierwszego Xboxa działające na Xbox One zostały zapowiedziane na tegorocznej konferencji E3 w Los Angeles. Jest to zasługa przede wszystkim popularności backward compatibility z biblioteką gier z Xbox 360 i na tej samej zasadzie ma działać to z oryginalnymi grami Xbox. Premierowe produkcje, które mają zasilić skarbiec to Fuzion Frenzy oraz Crimson Skies: High Road. Jak twierdzi Phil Spencer, ta funkcja jest naprawdę bliska, a prace są na bardzo dobrej drodze. Jedynym zaskoczeniem dla oczekujących może być proporcja ekranu 4:3.

Znalezione obrazy dla zapytania original xbox games tv


Nowe, odświeżone awatary Xbox

Microsoft zapowiedział w czerwcu, zaraz po E3, ulepszoną jakość wirtualnych postaci ze świata Xbox. Awatary są niezwykle pięknie zaprojektowane, ze świetną animacją rodem z filmów od Disney Pixar. Modele idealnie mogą podkreślić Nasze zainteresowania, jak jazda na deskorolce czy zamiłowanie do motoryzacji. Wybór jest bardzo szeroki, gdzie zaprezentujemy nawet to, że spodziewamy się dziecka lub jesteśmy niepełnosprawni. Wyróżnić warto też gesty, które są bardziej zaawansowane niż do tej pory. Zwiastun informuje, że nowe awatary pojawią się jeszcze tej jesieni, choć Insiderzy działania Windows 10 mogą się im przyjrzeć bliżej już teraz.


Lista życzeń i zakup prezentów

W różnych sklepach takie opcje są od dawna dostępne, ale sklep Xbox również się o nie postarał. Testerzy nowości systemu Windows 10 już mają podgląd na listę życzeń i gifty dla przyjaciół, które zmierzają do wirtualnego marketu Xbox. Szukając idealnego prezentu dla znajomych grających na Xbox One, będzie to idealna okazja na niespodziankę.


Wcześniej wspomniane innowacje powinny trafić do Insiderów na konsoli Xbox, a że zostało niewiele czasu do końca roku, to nowe aktualizacje powinny być tuż za rogiem.

Jeśli są rzeczy, które chcielibyście oprócz tego zobaczyć w systemie Xbox One, napiszcie co miałoby to być w komentarzu.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: