Aktualizacja dla Wiedźmin 3: Dziki Gon z 4K i HDR już dostępna

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czekaliście na przygody Geralda w najlepszej jakości rozgrywki? Darmowy update dla Xbox One X jest już gotowy do pobrania!

CD Projekt RED kilka tygodni temu poinformował wraz Microsoftem o przygotowaniu stosownej łatki, która pozwoli cieszyć się rozdzielczością Ultra HD na najmocniejszej konsoli na rynku. Niespodzianką jest, że podkręcona rozgrywka pozwoli cieszyć się też trybem High Dynamic Range, o czym wcześniej nie wspomniano podczas wywiadu z Jakubem Kutrzubą. Zdumiewające jest też to, iż wspomniana aktualizacja waży jedynie 553.66MB, a odpowiednie ustawienie wydajności pozwoli na rozgrywkę nawet w 60 klatkach na sekundę.

Teraz czas powrócić do otwartego i bogatego świata, aby powstrzymać tytułowy Dziki Gon.  Podzielcie się też waszymi wrażeniami ze wzmocnionej oprawy audio wizualnej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon znajdziecie w sklepie Xbox w cenie 129,99 złotych. Warto zwrócić uwagę na edycję Gry Roku, zawierającą wszelkie dostępne dodatki, które warto rozegrać. Ta została wyceniona na 199,99 złotych, choć w wielu wyprzedażach można ją zgarnąć w cenie 100 złotych.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: