Najnowsza aktualizacja do Titanfall 2 już jest!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nastał właśnie moment którego nie znoszę. Siadam pod koniec dnia przy konsoli aby odpocząć po ciężkim dniu przy niedawno nabytym Titanfall 2, a tutaj czeka update ważący 4 GB. Więc póki nie mogę grać, napiszę co nowego tym razem.

Zdecydowanie ucieszą się Ci, co zagrywali pierwszą część serii, bowiem pojawi się zremasterwana mapa Relic. Nie zapomniano również o tych bieżących, Crashsite doczekała się ponad setki łatek.

To jednak nie koniec. Monarch, to kolejny nowy tytan, który zawitał do gry, który znany będzie ze swojego nietypowego rdzenia ulepszeń, dzięki którym będzie możliwe wprowadzanie dla niego danych modyfikacji będąc na polu bitwy.

Wisienką na torcie ma być tymczasowy powrót jednego z trybów multiplayer dla tytanów oraz double XP. Aktualizacja, tak jak już wcześniej wspomnieliśmy zajmuje około 4 GB i jest już dostępna do pobrania.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 


Źródło: pademosciane.pl

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: