Aktualizacja systemu Xbox: Nowy dashboard i Beam dla wszystkich!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Spodziewajcie się aktualizacji na Waszych konsolach Xbox One.


Nowa wersja systemu, która od pewnego czasu była testowana przez insiderów jest już gotowa, aby reszta społeczności Xbox otrzymała ulepszoną wersję interfejsu. Major Nelson na swoim profilu twitter dał już znać, że falami aktualizacja będzie docierać do graczy z takimi funkcjami jak Beam, co-pilot, czy nowy przewodnik.

 

Przypomnijmy jakie nowości czekają konsolowców Xbox:

  • Szybszy i wygodniejszy interfejs jest teraz jeszcze bardziej łatwy w obsłudze. Wszystkie najważniejsze i interesujące nas materiały mamy pod ręką jak dostęp do klubów czy aktywności przyjaciół.
  • Nowy ulepszony przewodnik, który teraz wysunie się w boku ekranu po pojedynczym naciśnięciu przycisku Xbox. Jest to szybszy i bardziej intuicyjny sposób aby kontrolować inne funkcje systemu jak streamy czy odtwarzacz muzyki.
  • Streamowanie za pośrednictwem platformy Beam, która jest wbudowana do systemu (zamiast osobnej aplikacji Twitch). Jeszcze szybciej rozpoczniemy transmisję, bez zbędnych opóźnień. Szybko dostaniemy się do tej funkcji także przez nowy przewodnik.
  • Multitask, to część nowego przewodnika, która umożliwia nam łatwiejsze lokalizowanie funkcji, które chcemy kontrolować, np. śledzenie poziomu zdobywania osiągnięć.
  • Funkcja Co-Pilota, która pozwala na rozgrywkę dwóch osób na jednym padzie, gdzie każdy kontroluje swoją część kontrolera. Jest to również ułatwienie dla niepełnosprawnych graczy, którzy nie mogą m.in. trzymać pada dwoma rękami.

Czekaliście na nowe funkcje? Jeżeli macie włączony tryb czuwania, to aktualizacja pobierze się samodzielnie.Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: