Nowa aktualizacja oprogramowania konsoli Xbox 360

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Tak, dobrze czytacie, to nie jest pomyłka. Lada moment pojawi się najnowsza aktualizacja systemu dla Xbox 360. Co nowego?

W przyszłe święta otrzymamy konsolę kolejnej generacji, zachodzicie więc pewnie w głowę, po co teraz ten update? Czy jest sens jeszcze nanosić zmiany na tak starą konsolę? Otóż jest, i to całkiem prosty. Wbrew pozorom sporo graczy nadal używa Xboksa 360. I nie chodzi tu o przypadki, że ktoś z jakichkolwiek przyczyn nie zdołał przerzucić się na One’a.

Nie jednemu stara konsola nadal dumnie służy by odtwarzać na przykład tytuły, które nie są obsługiwane w ramach wstecznej kompatybilności czy też zwyczajnie, dla klimatu. Ponadto należą się Microsoftowi słowa uznania, za ciągłe wsparcie, mającego już swoje lata sprzętu. Ostatnią aktualizację konsola otrzymała w 2018 i 2016 roku.

Podobnie, jak miało to miejsce poprzednio, gracze nie uświadczą żadnych nowych funkcji ani widocznych zmian. Poprawiono jedynie znane i najbardziej istotne błędy oprogramowania.

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: