Siedem tytułów z Xbox 360 otrzymało wsparcie dla Xbox One X

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Nie tylko świeże produkcje zabłyszczą na nowej bestii Microsoftu. Dobre i klasyczne gry także otrzymały stosowną łatkę.

Dziś wszyscy fani Xbox mogą ustawić pod swoimi telewizorami nową konsolę Xbox One X i sprawdzić jak urządzenie świetnie radzi sobie z wyświetlaniem rozgrywki w prawdziwym 4K. Microsoft przygotował sporą listę produkcji, które otrzymały stosowną łatkę podkręcającą ich działanie. Jak wiemy, nie tylko świeże tytuły Xbox One usprawnią rozgrywkę, ale także te z Xbox 360. Pisaliśmy już, że na tej liście znajduje się Mirror’s Edge, Skate 3, Halo 3, The Elder Scrolls IV: Oblivion, Fallout 3 i Assassin’s Creed, ale to nie wszystko. Podobną łatkę otrzyma także Gears of War 3 od Epic Games.

Kto nie miał jeszcze styczności z serią Gears of War, to będzie mógł nadrobić zaległości w jeszcze lepszej jakości obrazu na konsoli One X. Gears of War 3 zostało wydane ponad sześć lat temu, jednak wcale nie jest najstarszą produkcją ze wsparciem Xbox One X. Podobną aktualizację otrzymała gra Halo 3, której premiera odbyła się w 2007 roku. Jak twierdzi zespół odpowiedzialny za wsteczną kompatybilność, każda z gier wyświetla 9 razy więcej pikseli, niektóre wspierają tryb HDR i otrzymały głębszą barwę kolorów (z 8 na 10 bitów).

A co Wy ogrywacie jako pierwsze na Xbox One X? Czekamy na wasze komentarze.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: