Wybieramy 5 najlepszych wyścigówek Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jeżeli jesteście fanami czterech kółek zobaczcie nasz wybór najlepszych samochodówek.

Istnieje wiele świetnych gier dostępnych na konsole Xbox One – także jeśli chodzi o gry wyścigowe. Przyjrzeliśmy się najlepszym, jakie są aktualnie dostępne i możecie pokochać.

1. Forza Horizon 3


Oczywiście FH3 to bezkonkurencyjny lider tego gatunku. Kolejna odsłona jest jeszcze bardziej urozmaicona. Opracowany przez Playground silnik ForzaTech jest genialny. Świat jest 2 razy większy niż w poprzednich festiwalach i jeszcze bardziej wzbogacony. Australia to idealne miejsce na samochodowe szaleństwo.

 kup-teraz

2. Forza Motorsport 6

Jeśli chodzi o symulator wyścigowy, to Forza Motosport 6 nie ma sobie równych. Kolejna odsłona serii została doszlifowana względem poprzednich. Uzupełniła przede wszystkim braki z Forzy 5. Ponad 460 samochodów, 26 tras i genialny multiplayer do 24 graczy. Do tego wspaniała grafika w  1080p i 60 klatkach.

kup-teraz

3. Project Cars

Project Cars zbliżony jest do serii Forza Motosport. Nie miał łatwego startu przez liczne opóźniania doprowadzając graczy do frustracji chętnych do przygarnięcia tego tytułu. Posiada duży wybór licencjonowanych samochodów i realnych tras jak jak Silverstone, Dubai, Le Mans. Jest ambitnym tytułem jeśli chodzi o symulator wyścigowy.

kup-teraz

4. F1 2016

Jeśli jesteś fanem formuły 1 to ten tytuł jest obowiązkowy w Twojej kolekcji. Produkcja Codemasters została udoskonalona i oferuję oficjalne zespoły i zawody serii wyścigów F1.Rewelacyjny klimat gry sprawi, że poczujecie się jak za sterami prawdziwego bolidu.

kup-teraz

5. TrackMania Turbo

Wyścigi nie zawsze muszą być realistyczne, prawda? Szalona samochodówka od Ubisoftu daję sporo zabawy. Nie doświadczymy tu praw fizyki jak w tytułach wyżej. Gra opiera się na dużej dawce emocji i wyzwań. Wiele trybów i możliwości czeka Was w tej promocji, bawiąc się sami lub grając mutiplayer.

kup-teraz

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: