Sprawdź możliwości 4K i HDR w nowej aplikacji Owady

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Wciąż nie widzicie różnicy w grach wyświetlających obraz w 4K i HDR? Nowa aplikacja w sklepie Xbox zmieni wasze zdanie.

Dziś cały dzień bez wątpienia kręci się wokół tematu konsoli Xbox One X i nic dziwnego. Jest o czym mówić, a tym bardziej jest z czego cieszyć, bo pierwsze wrażenia przy nowej konsoli Microsoftu są pełne optymizmu. Są jednak gracze wciąż niezdecydowani do przesiadki na nowszy sprzęt lub ciągle nie widzą tej wielkiej różnicy. Jak rozwiązać wszelkie wątpliwości? W sklepie Xbox pojawiła się nowa, interaktywna aplikacja działająca w czasie rzeczywistym, stworzona specjalnie do pokazania możliwości konsoli One X, a także samego trybu HDR, rozdzielczości 4K czy systemu dźwięku przestrzennego.

Wcześniej sama aplikacja była kierowana do deweloperów, lecz dziś dostarczana jest w celach edukacyjnych. Głównie ma na celu ukazanie możliwości nowego Xboxa One X, ale działa świetnie także na Xbox One S, również obsługującej HDR, a nawet wyświetli świat owadów w rozdzielczości Ultra HD. Następnie, możemy wyświetlić tryb High Dynamic Range i odwrotnie, aby zobaczyć różnicę w obrazie. Specjalne funkcje ukarzą nam nawet miejsca, gdzie głębia kolorów jest największa.

Aplikacja jest dostępna dla wszystkich bezpłatnie, a poniżej znajdziecie przycisk do sklepu Xbox, gdzie pobierzecie edukacyjne owady.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: