3 nowe gry od dziś dołączają do wstecznej kompatybilności

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jeszcze więcej gier w BC od dziś w sklepie Xbox!

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

 

 

Ilość tytułów we wstecznej kompatybilności rośnie z tygodnia na tydzień i jest naprawdę w czym wybierać. Ekipa odpowiedzialna za przenoszenie gier z poprzedniej generacji na Xbox One działa prężnie i dostarcza dziś kolejne trzy gry. Są nimi Tower Bloxx Deluxe, Stacking oraz Daytona USA.

Tower Bloxx Deluxe to gra zręcznościowa, która może przynieść dużo zabawy w trybie lokalnego multiplayera. Proste sterowanie (głównie tylko jeden przycisk) i kilka bonusów, które mogą zapewnić nam zwycięstwo to za mało aby wygrać. Tu liczy się przede wszystkim precyzja celowania. Gra dostępna tyko na Xbox 360 i Xbox One.

 


Stacking to gra logiczna, w której kierujemy losami Charliego Blackmore’a. Jest on najmniejszą z matrioszek występujących w całej historii. Musi on ocalić swoją rodzinę więzioną przez złego barona, który zmusza ich do ciężkiej pracy. Rozwiązując łamigłówki przemierzamy sporą drogę aby dotrzeć do pozostałych rosyjskich zabawek.


Ostatnia gra to Daytona USA i  od razu można się domyśleć, że chodzi grę samochodową.  Co ciekawe, produkcja była z początku grą na automaty, która znalazła swoje miejsce 15 lat później na konsolach. Mniej ciekawa propozycja, która opiera się na zręcznościowym modelu jazdy. Ale może komuś spodoba się przez sentyment do starych czasów?


Co dla Was jest najatrakcyjniejsze z dzisiejszych nowości?


Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: