2TB i 512GB. Oto nowe karty rozszerzeń Seagate dla Xbox Series X|S

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Potwierdzają się właśnie krążące po sieci informacje odnośnie nowych wariantów kart rozszerzeń. Gdzie je kupimy, i ile kosztują?

Do tej pory jeżeli chodzi o karty rozszerzeń, mogliśmy nabyć jedynie wariant 1TB. Jednak jej cena, opiewająca na około tysiąc złotych skutecznie wielu graczom zamykała drogę do jej nabycia.

W tym celu przygotowano wariant o połowie niższej pojemności, oraz ten dwa razy większy, dla najbardziej wymagających graczy. Obie karty pracują z prędkośią przepustowości danych na poziomie 2.4 GB/s, wspierając architekturę Xbox Velocity.

To pozwala kartom SSD w pełni wykorzystać możliwości konsoli. W tym tryb Quick Resume oraz gry udoskonalone dla nowej generacji. Nie ma tutaj totalnie żadnych ograniczeń względem pamięci wbudowanej.

Karta o pojemności 512GB będzie dostępna w sprzedaży od połowy listopada, jednak póki co jedynie na terenie Stanów Zjednoczonych w cenie 139,99$. Z kolei opcja 2TB to koszt rzędu 399,99 dolarów i wypuszczona do sprzedaży w grudniu. Będzie także częścią serii premium – Designed for Xbox Limited Series.

Źródło: news.xbox.com

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 7 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: