1 000 000 sprzedanych konsol Xbox One w listopadzie

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Ile sprzedało Sony?

W każdym miesiącu grupa NPD śledzi sprzedaż konsol w USA. Wcześniej już dostawaliśmy doniesienia, że Sony prowadzi po premierze PS4 Pro, jednak trzeba pamiętać jak dobrze MS poradził sobie podczas wielkich wyprzedaży Black Friday.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!


Wiemy już, że milion egzemplarzy Xbox One zostało zostało sprzedanych w ubiegłym miesiącu. Konkurencyjne Sony osiągnęło pułap 1,1 miliona. Jest więcej ale to nie jest bardzo duża różnica i śmiało można stwierdzić, że idą ramię w ramię. Firmę Microsoft powinno też ucieszyć jak dużym zainteresowaniem cieszą cię mocniejsze konsole. Może to oczywiście wróżyć dobrą przyszłość dla Scorpio.

[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]
Konsola One może więc śmiało konkurować z PS4 Pro, czyli z mocniejszym konkurentem jeśli chodzi i cyferki. Co do PS VR, które również miało swoją premierę w niedalekim czasie sprzedało się 68,000.

Teraz przychodzi czas na świąteczną rywalizację… Planujecie już świąteczne zakupy związane z konsolą Xbox?

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: