15 lat Xbox na Świecie!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Dokładnie dziś wypada 15 lat od wydania pierwszego Xboxa! Natomiast w tym roku w Polsce mija 10 lat od kiedy Xbox 360 pojawiły się na sklepowych półkach.

Z tej okazji Microsoft w naszym kraju przygotował masę atrakcji i niespodzianek. Każdy miał dziś możliwość przyjść do Warszawskiej siedziby firmy, spotkać się z załogą, porozmawiać, otrzymać drobny upominek oraz przy odrobinie szczęścia załapać się an piękny, zielony urodzinowy tort.

wybrane osoby ściśle związane oraz pracujące w branży otrzymały list z podziękowaniami za wspólne lata z konsolą oraz okolicznościowy kontroler, ze specjalnym znaczkiem oraz gamertagiem właściciela. Do innych firm zostały również torty, wszystko to prezentujemy Wam poniżej, na zdjęciach z Facebook’a:

Czyż niesamowicie się to prezentuje? 🙂 My od siebie dziękujemy za tyle lat dostępności Xboxów na rynku, lat z nimi spędzonych, za wspomnienia i za to, że jesteście najlepsi z najlepszych! Życzymy wszystkiego growego!

Pochwalcie się nam, od kiedy jesteście w posiadaniu swojej pierwszej konsoli od Microsoftu 🙂

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: