Pobierz aż 3 darmowe gry z oferty Games with Gold!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Gracze Xbox One mogą skorzystać nawet z trzech gier w drugiej połowie września.

[Aktualizacja] Dostępna jest jeszcze jedna dodatkowa gra – LocoCycle.


Za nami połowa miesiąca, a więc subskrybenci Xbox Live Gold zdążyli pobrać już na swoje konsole Forzę Motorsport 5 oraz Hydro Thunder Hurricane. W przypadku FM5, będzie ona jeszcze dostępna do końca miesiąca, zaś drugi tytuł właśnie znika z oferty i zastępuje go kolejna produkcja. W drugiej połowie września zagramy bezpłatnie w Oxenfree na Xbox One oraz w Battlefield 3, dostępne także we wstecznej kompatybilności. Jest jeszcze jedna niespodzianka, serwowana z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Battlefield 3 nie trzeba nikomu przedstawiać, wszak był bestsellerem wśród strzelanek, a nawet do tej pory chętnie się do niego wraca. Warto wspomnieć, że tytuł jest oferowany również w abonamencie EA Access, gdzie znajdziemy wiele innych odsłon Battlefield, nawet tą najnowszą „jedynkę”.

Oxenfree to gra twórców niezależnych, prezentująca gatunek horrorów. W niej wcielamy się w postać Alex, która wraz z przyjaciółmi bada tajemnicze zajścia na jednej z wysp. Choć gra na pozór wydaje się nieskomplikowana, to ma w sobie świetny klimat.

Co oferuje nam japoński oddział Xbox? Tym razem tamtejsi gracze zamiast Oxenfree na Xbox One otrzymają. Powerstar Golf. Ta szalona odsłona gry w golfa daje dużo dobrej zabawy przy użyciu Kinecta, jak i przy obsłudze kontrolera Xbox.

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: