14 minut rozgrywki z Alan Wake II

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Premiera gry już 27 października. Dziś światło dzienne ujrzał materiał z blisko kwadransem rzeczywistej rozgrywki.

Po 13 latach zbliża się premiera drugiej odsłony najbardziej mrocznej gry z Xboxa 360. Gracze wcielą się w skórę tytułowego bohatera już 27 października tego roku. Remedy Entertainment stopniowo odsłania coraz więcej kart. Wiemy też już, że znany nam pisarz nie będzie jedyną grywalną postacią, bowiem wcielimy się tez w Sagę Anderson, agentkę FBI. Do czynienia będziemy mieli więc z dwoma, równoległymi rzeczywistościami, które wzajemnie na siebie wpływają.

Alan Wake II

Alan Wake II

We wcześniejszych materiałach mogliśmy zobaczyć krótkie elementy rozgrywki, dziś zaś zaprezentowano graczom blisko piętnaście minut materiału, który przedstawia rzeczywisty wygląd gry. Oczywiście nie brakuje mrocznego klimatu. To i nasza latarka w ręku pozostaje niezmienne.

Alan Wake II

Alan Wake II

Pojawiają się zaś nowości jak odkrywanie miejsc, poszlak i budowanie na bazie tego łańcucha informacji, co pozwoli nam pchnąć fabułę do przodu i dowiedzieć się, co jeszcze wydarzy się w Bright Falls. Zobaczcie sami jak to wygląda:

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: