14 gier od Xbox Game Studios zostanie zaprezentowanych na E3

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czekacie z niecierpliwością na konferencję Microsoftu na E3? Phil Spencer potwierdza, że znajdziemy tam wiele gier od nowo nabytych studiów.

Już za kilka dni w Los Angeles rozpocznie się wielkie wydarzenie dla graczy, gdzie poznamy nowe produkcje i poznamy plany na przyszłość growych firm. Również Microsoft chce zrobić jak największe wrażenie i już teraz chwali się szczegółami dotyczących swojej konferencji. Na scenie zaprezentować ma aż 14 tytułów Xbox Game Studios, czyli od twórców przejętych przez Microsoft w ostatnim roku. Według plotek, nowo nabyte studia zapowiedzieć mają m.in. Ninja Theory czy Fable IV.

 

Phil Spencer powiadomił, że konferencja jest w pełni gotowa i wystarczy teraz czekać do E3. Szef marki Xbox dodał, że tak mocnych tytułów od Microsoftu nie było wcześniej na Electronic Entertainment Expo. Mamy nadzieję, że P. Spencer nas nie zawiedzie, a przekonamy się o tym już 9 czerwca o godzinie 22:00 czasu polskiego.

»Zobacz również: Xbox Game Pass dla Windows 10 oficjalnie zapowiedziane

Prócz nowych gier wyczekujemy także informacji o nowych konsolach Xbox, o których usłyszeliśmy na ostatniej konferencji Microsoftu na E3. Wczoraj ogłoszono program Xbox Game Pass dla posiadaczy komputerów z Windows 10 i o tym też mają rozmawiać przedstawiciele marki Xbox na scenie w Los Angeles. Co jeszcze chcielibyście zobaczyć już za kilka dni?

Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: