13 minutowy gameplay i zwiastun fabularny Injustice 2

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp
Gra prezentuje się nieźle.

Materiałów od Warner Bros Interactive w ostatnim czasie nie brakuje. Wydawca starannie przygotowuje się do premiery nowej bijatyki jaką jest Injustice 2.

Aktualnie trwa zamknięta beta gry. Niestety wybrani zostali do niej jedynie gracze z regionem w Stanach Zjednoczonych. Niemniej jednak dzięki serwisom społecznościowym możemy podejrzeć aktualną rozgrywkę.

Pomimo, że jest to ciągle beta gry i twórcy mają czas na poprawę błędów, to kontynuacja Injustice: Gods Among Us z 2013 roku wygląda bardzo dobrze. Nowością w niej jest system wyposażenia naszych bohaterów, które odkrywają różne zdolności postaci. Elementy modyfikacji zdobywamy podczas rozgrywek.
[ad type=”300×250″ align=”aligncenter” src=”” link=””][/ad]
Serwis IGN zaprezentował spory materiał, w którym możemy prześledzić starcia superbohaterów z komiksów DC. W poniższym gameplayu główną rolę gra Black Canary. Film nie męczy komentarzami redaktorów, więc łatwo skupimy się na mechanizmie i systemie walki, który jest w dużej mierze podobnym do tego z Mortal Kombat, ale mniej brutalny.

Premiera gry odbędzie się 16 maja 2017. W sklepie Xbox można składać zamówienia przedpremierowe. Poniżej znajdziecie także najnowszy zwiastun fabularny, który wprowadzi nas w przedstawioną historię Injustice 2.

» Zobacz również:Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: