12 nowych gier w tym tygodniu na Xbox One

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Lista premier na konsole Xbox od 27 marca do 2 kwietnia.

Jeśli interesuje Was jakie tytuły będą dostępne będą przez najbliższe dni, to pełny wykaz możecie sprawdzić już teraz. Lista jest dość spora i obejmuje aż dwanaście tytułów, które są bardzo różnorodne, więc może każdy znajdzie coś dla siebie.


Vikings – Wolves of Midgard – 28 marca

Vikings - Wolves of Midgard

Vikings – Wolves of Midgard to RPG stworzony przez Games Farm. W grze jesteśmy przywódcą tytułowych „Wilków z Midgardu”, którzy muszą ocalić mitologiczny świat przed zagładą diabelskich istot. Jeśli jesteście fanami gier jak Diablo, to produkcja powinna spasować Waszym oczekiwaniom. Vikings pozwala zagrać również w trybie sieciowej współpracy.

 


Dark Souls III: The Ringed City – 28 marca

DARK SOULS™ III

The Ringed City jest drugim i ostatnim DLC do podstawowej wersji gry. Co da nam nowe rozszerzenie? Pojawią się nowi przeciwnicy, nowa lokacja, misje czy dodatkowy ekwipunek. Jeśli chodzi o linię fabularną, to będziemy poszukiwać Gaela, który tropi mroczną duszę człowieczeństwa, wspominanej w poprzednim DLC do Dark Souls III, jakim było Ashes of Ariandel.

 


R.B.I. Baseball 17 – 28 marca

Znalezione obrazy dla zapytania R.B.I. Baseball 17

Fanów baseballu w Polsce będzie zapewne bardzo ciężko znaleźć. Na pewno takie tytuły popularne są Stanach Zjednoczonych, gdzie ten sport jest bardzo ważny dla mieszkańców Ameryki Północnej. Rozgrywka stawia jednak na zręcznościowy tryb gry i wielkiej dawki realizmu tu nie doświadczymy jak w poprzednich odsłonach serii. Kontynuacja to głównie nowy sezon ligi baseball w 2017 roku.

 Znalezione obrazy dla zapytania R.B.I. Baseball 17


Has-Been Heroes – 28 marca

Has-Been Heroes

Gra twórców Trine to podróż do fantastycznego świata, gdzie musimy pomóc byłym superbohaterom bezpiecznie doprowadzić do akademii dwie księżniczki. Na naszej drodze spotkamy oczywiście wiele przeszkód jak baśniowe stwory. Nasze postacie posiadają czarodziejskie moce, które możemy wykorzystać w wielu kombinacjach. Istnieje również możliwość łączenia ich przez bohaterów. Kreskówkowa produkcja zapowiada się bardzo dobrze i może przynieść wiele zabawy.

 


Anoxemia – 28 marca

Anoxemia

Anoxemia to przygodówka w klimacie horroru, która zabiera nas do mrocznego świata, a dokładnie na dno oceanu. Wcielając się w naukowca badamy tamtejszy teren zbierając próbki do naszych badań. Odcięci od świata przez awarię służącego nam statku musimy walczyć o przetrwanie i powrót do domu. Rozgrywka oparta na dwuwymiarowym widoku bardzo dobrze oddaje klimat przez mały obszar widzenia oraz samą muzyką.

 


Snake Pass – 29 marca

Znalezione obrazy dla zapytania snake pass 2017

Grę w węża na pewno pamiętają wszyscy. Teraz otrzymujemy podobny tytuł na konsolę Xbox One wraz z wątkiem fabularnym. Jako tytułowe zwierzę o imieniu Noodle wraz ze swoim kompanem jakim jest koliber Doodle musimy ocalić swoją krainę.  Rozgrywka opiera się na zbieraniu kluczy do magicznych bram świata Harmony Foothills. Całość wygląda bardzo kolorowo, lecz wcale nie nudnie. W grze trzeba będzie także wysilić szare komórki aby z sukcesem przejść 15 dostępnych poziomów.

 


Air Guitar Warrior – 29 marca

Znalezione obrazy dla zapytania Air Guitar Warrior

Gier na Kinect jest niewiele co nie zadawala posiadaczy tego urządzenia. Nowi posiadacze Xbox One nawet nie myślą o nim przy zakupie pomimo, iż gadżet wciąż dostępny jest w sprzedaży. Istnieją jednak mniejsze studia, które o nim pamiętają. Air Guitar Warrior jest grą, która wykorzystuje kamerę i pozwala na zabawę jako wojownik, którego atrybutem jest gitara elektryczna. Uderzając w struny do rytmu muzyki pokonujemy stwory pojawiające się na ekranie i tworzymy muzyczne albumy z naszą okładką.

 


Thimbleweed Park – 30 marca

Znalezione obrazy dla zapytania Thimbleweed Park xbox one

Thimbleweed Park to miasteczko, gdzie  poznamy losy pięciu bohaterów, którymi możemy kierować w dowolnym momencie przełączając się między nimi. Każda postać to osobna historia i nowe zagadki. Jak zakończą się ich losy zależy od nas, a możliwości jest bardzo wiele. Tytuł ten jest humorystyczną przygodówką w stylu dawnych gier z lat osiemdziesiątych. Starsi gracze mogą sentymentalnie wrócić do czasów, kiedy gry wideo wciągały bardziej, niż niektóre dzisiejsze produkcje.

 


Punch Club – 31 marca

Znalezione obrazy dla zapytania Punch Club xbox one

Punch Club jest grą strategiczną, gdzie opiekujemy się młodym bokserem po trudnym dzieciństwie. Jego ojciec został zamordowany na jego oczach podczas napadu i stając się wojownikiem chcemy dopaść mordercę. Droga do sukcesu nie jest prosta i aby stać się mistrzem musimy dbać o kondycję, dietę i inne codzienne potrzeby. W ten sposób możemy stać się bokserem numer jeden i odkryć tajemnicę śmierci ojca.

 

Four Sided Fantasy – 31 marca

Four Sided Fantasy

Jako młode dzieci trafiamy do magicznego świata, którym możemy kierować za pomocą naszej wyobraźni. Aby wydostać się z niego musimy w logiczny sposób pomyśleć i używając perspektywy przemieszczać się po ekranie. Gra nie należy do najprostszych dzięki ciągłym łamigłówką, które stają się co raz trudniejsze z każdym poziomem.

 


SkyKeepers – 31 marca

Jako wojownik o imieniu Tango musimy zmagać się ze zjawami, które ogarnęły naszą wioskę. Gra jest typem platformówki ze zręcznościowym trybem sterowania. Przechodząc kolejne poziomy atakujemy napotkane bestie w wyćwiczonym stylu przez naszego bohatera. Całość w bardzo przyjemnej oprawie graficznej 2D.

 


The Inner World – 31 marca

The Inner World

The Inner World to kolejna propozycji przygodówki, która różni się przede wszystkim miejscem całej historii. Przenosi nas ona w głąb ziemi, gdzie znajduje się miasteczko o nazwie Aposia. To nietypowe miejsce istnieje dzięki trzem magicznym fontanną, które pewnego dnia przestają funkcjonować. Musimy ustalić co jest przyczyną tych zajść i ocalić nasz świat i wszystkich jego mieszkańców.

 Autor wpisu:

Picture of Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: