Dodatkowe 1000G w niecałą godzinę za darmo!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Jesteście maniakami pod względem wysokości Waszego gamerscore? Jeżeli odpowiedź na to pytanie brzmi twierdząco, to mamy dobrą wiadomość! Poświęcając niecałą godzinę możecie się wzbogacić o 800 a nawet okrągłe 1000 dodatkowych punktów, gdy tylko odrobinę bardziej się postaracie.

Co należy więc zrobić aby podbić swój licznik? Przede wszystkim musimy posiadać Xboxa One, którego po włączeniu będziemy musieli przełączyć w ustawieniach lokalizację na Stany Zjednoczone a następnie po ponownym uruchomieniu przejść do sklepu. Tam przechodzimy do zakładki z darmowymi grami i odszukujemy pozycji „Ben-Hur”, jest oczywiście w 100% darmowa. Pobieranie nie zajmie nam dużo czasu, gra zajmuje zaledwie kilkaset megabajtów.

Ze względu na wykonanie gry, uważa się, że trzeba być mocno zdesperowanym aby w to grać, ponieważ poziom rozgrywki jest dosyć prowizoryczny, pozostawia wiele do życzenia a duża część tego co się dzieje na naszym ekranie jest kwestią przypadku. Poddaliśmy ten produkt próbie, i faktycznie tak jest. Mimo wszystko na koncie zagościło dodatkowe 800G. Brakujące 200 wymaga nieco więcej skupienia, więc je sobie odpuściliśmy. Pełną listę osiągnięć sprawdzicie tutaj.

Zobaczcie jak prezentuje się gameplay:

Dajcie znać, czy przywiązujecie uwagę do zdobywanych osiągnięć i ile aktualnie macie zgromadzonych punktów!

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: