10-lecie Forza Horizon!

Podziel się z innymi!

Facebook
Twitter
Email
Reddit
WhatsApp

Czas pędzi niczym superszybkie auta. W październiku serii Forza Horizon stukanie okrąg dziesięć lat! Czego możemy się spodziewać z tej okazji?

Już od blisko dekady gracze mogą przemierzać wirtualne drogi różnych kierunków świata w całej maści wszelkich aut. Silnik po raz pierwszy mogliśmy odpalić 23 października na konsolach Xbox 360. Przez cały ten czas seria wyścigów w otwartym świecie rozwijała się zyskując rzeszę wielbicieli, wydając przy tym pięć odsłon.

To doskonała okazja na świętowanie i takie też się doczekamy! 11 października do gry (FH5) trafi darmowa zawartość, a w tym nową Historię Horizon, odwołującej się do historii gry, tryb nocnych wyścigów znany z trzeciej części ale i nie tylko.

W grze pojawi się także nowa stacja radiowa, w której usłyszymy hity z poprzednich odsłon. Brzmi bardzo ciekawie i wspominkowo. Czy dostaniemy coś jeszcze? Tego nie wiemy, ale niewykluczone, że mogą być szykowane dodatkowe niespodzianki. Kto wie! Tymczasem zobaczcie mały przedsmak tego, co nas czeka:

Oczywiście wszystkim tym, którzy przyczynili się do tworzenia tej wspaniałej gry bardzo dziękujemy oraz składamy ogromne gratulacje i oby tak dalej, nie zatrzymujcie się i bądźcie zawsze na najwyższym biegu!

Autor wpisu:

Picture of Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 8 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć: