Członkowie programu Preview na Xbox One – szykujcie się na kolejną sporą, ważąca 4,1 GB aktualizacje. Zdecydowanie jedna z najważniejszych w ostatnim czasie. Otrzymacie ją na dniach, albo nawte już macie (być może musicie wykonać update ręcznie). Co nowego? Mowa tutaj o klubach oraz całkowicie nowemu mechanizmowi wyszukiwania grup. Hitem tego najnowszego uaktualnienia zdecydowanie są wspomniane kluby, bo to właśnie nim nasze konsole staną się jeszcze bardziej zaawansowane pod względem społecznościowym, pozwalając na zrzeszanie się graczy w grupy. W ramach tworzonych klubów możemy dzielić się treściami w określonych kręgach oraz należeć do nich tylko z określonymi osobami. Tworząc grupę, bądź tez do niej dołączając, napotkamy się na wymagania, które zostały określone aby móc być członkiem danego klubu. Ustawienia są naprawdę zaawansowane jak na początek – możemy założyć, że aby dołączyć do stworzonej przez nas grupy trzeba osiągnąć dany próg gamerscore, mieć odblokowane dane osiągniecie, grac w daną grę czy posiadać mikrofon do chatu itd.

Dzięki takiemu narzędziu łatwo możemy znaleźć typ osób jakiego szukamy i w co chcemy z nimi grać, a gra multiplayer ze zgraną ekipa jest o wiele lepsza. Według oficjalnych informacji aktualizacja powinna być dostępna dla wszystkich w ciągu kilku nadchodzących tygodni. Nasza konsola już po aktualizacji, wystartowalismy z własnym klanem World of Xbox. Zapraszamy wszystkich! Poniżej podgląd nowych możliwości od Majora Nelsona:

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

No comments yet.

Podziel się swoją opinią!


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Luty 2019
pon wt śr czw pt sob nie
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728