Xbox Insider – Aktualizacja systemu.

Jeżeli jesteście Insiderami i należycie do kręgu Alpha spodziewajcie się nowej aktualizacji.

Aktualizacja jest już stopniowo udostępnianą kolejnym osobom. Jeżeli u Was brak komunikatu o aktualizacji, zajrzyjcie do zakładki ustawienia, być może będziecie musieli zrobić to ręcznie.
Jakie najważniejsze zmiany pojawia się tym razem?

Zdecydowanie najważniejszą i wyczekiwaną zmianą jest wsparcie rozdzielczości 1440p, co może być doskonałą wiadomością dla posiadaczy monitorów czy tez telewizorów obsługujących maksymalnie tę rozdzielczość. O tym jednak bardziej szczegółowo pisaliśmy w poprzednim wpisie.

Ciekawe zmiany dzieją się również w okół Mixera. Od teraz wygodnie przygotujecie swój stream nim widzowie Was zobaczą. Obraz oraz tytuł swobodnie przygotujecie teraz jeszcze przed rozpoczęciem nadawania. Jednak bardziej istotną funkcją będzie chyba udostępnianie kontrolera. Co to oznacza? Dzięki tej nowości osoba streamująca będzie mogła oddać sterowanie widzom. Pamiętacie czasy, jak w każdą niedzielę w telewizji grało się w Hugo? Teraz sami będziecie mogli wystartować z podobną zabawą!

Kolejną zamianę zauważą, a raczej usłyszą wszyscy. Microsoft wprowadził nowe dźwięki w momencie nawigowania po dashboardzie. Czy to zmiana na plus? Wydaje mi się, że tak, odświeżony dźwięk prezentuje się naprawdę nieźle. Odświeżona została również przeglądarka internetowa Edge. Ta wygląda teraz nieco nowocześniej, aczkolwiek niewiele różni się pod poprzedniej wersji.

Reszta zmian dotyczy głównie klubów. Ich właściciele otrzymają lepsza narzędzie do filtrowania zaproszeń. Od teraz będą mogli wybierać osoby na podstawie ustalonych przez siebie kryteriów, takich jak reputacja, wynik gamerscore czy czas spędzony w danej grze. Niestety nie podzielimy się zdjęciem, bo sporo jest tu krzaczków a w rezultacie tekst jest słabo czytelny. Doczekamy się również otwartych turniejów, bez konieczności przynależności do jakiegokolwiek klubu.

Więcej szczegółów na temat tej aktualizacji znajdziecie na oficjalnym blogu Xbox.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

No comments yet.

Podziel się swoją opinią!


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Marzec 2019
pon wt śr czw pt sob nie
« Lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031