Tom Clancy’s The Division – Darmowa Aktualizacja 1.8

Jeżeli rozstaliście się już z tym tytułem, to pora zdmuchnąć z niego kurz, wtorkowa aktualizacja robi wrażenie!

Już jutro, we wtorek zostanie udostępniony przez wielu długo wyczekiwany patch 1.8. Ten do rozgrywki wprowadza nowy obszar, dwa tryby gry uzbrojenie i nie tylko, a posiadaczy Gold czeka również darmowy weekend (Od 7 do 10 grudnia) z tym tytułem co stanowi idealna okazje by to wszystko sprawdzić na swojej konsoli bez konieczności posiadania gry. Ale co dokładnie wnosi wspomniana aktualizacja?

Jest tego autentycznie sporo, tym bardziej, że nie jest to żadne płatne rozszerzenie, także otrzyma je każdy. Ale po kolei: West Side czyli nowy obszar na powiększonej mapie, co istotne zawierający kolejną bazę operacyjną, co pozwoli na nowo na ciekawą eksplorację. Rozgrywka wieloosobowa również nabierze jeszcze większego tempa za sprawą dwóch nowych trybów Odporność oraz Potyczka. Gdzie ten pierwszy grać będziemy na nowym fragmencie planszy, a dać może zabawy na długie godziny. Zadaniem naszym będzie odpieranie coraz to silniejszych fal nieprzyjaciół. Nim dalej uda nam się zajść, tym więcej udogodnień odblokujemy zaczynając od większego pola walki po automatycznych strażników itd. Czyli schemat dosyć standardowy jak na ten tryb gry, co niewątpliwie przypadnie graczom do gustu.

Natomiast tryb potyczka to tak naprawdę najzwyklejszy deathmach dla ośmiu osób (4 vs 4). Tutaj także rewolucji nie ma, aczkolwiek sprawdzi się to idealnie w przypadku zgranej paczki znajomych. Oczywiście w przypadku zarówno pierwszego jak i drugiego trybu szalenie istotna będzie współpraca w teamie. Idąc dalej przez nowości znajdziemy również zmiany a dotychczasowych formach rozgrywki czy też nowe uzbrojenie, które pozwoli w jeszcze bardziej elastyczny sposób wyposażyć naszą postać wedle naszych preferencji. Skrót tych i pozostałych zmian znajdziecie na poniższej zapowiedzi.

Patch 1.8 dostępny do pobrania będzie już jutro, we wtorek. Dodatkowo Od 7 do 10 grudnia czeka darmowy weekend z grą dla Goldowiczów

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od ponad 3 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.

World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Październik 2018
pon wt śr czw pt sob nie
« Wrz    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031