Remaster gry Turok wkrótce na konsoli Xbox One

Night Dive Studios szykuje niespodziankę na konsole Microsoftu! Gra została oceniona w europejskim systemie oceniania gier komputerowych.

Wielu z nas chętnie powróciłoby do klasyków gier komputerowych, które aktualnie nie są grywalne na współczesnych urządzeniach gier wideo. Może nie wszyscy pamiętają poczciwego Turoka z 1997 roku, ale jest to jedna z najlepszych strzelanek FPP na tamte czasy. Wówczas wrażenie robiła mechanika i jakość graficzna gry, świetnie odwzorowane postacie i dinozaury, a także mieliśmy do czynienia z otwartym światem.

Night Dive Studios to firma, która zajmuje się odświeżaniem wielu klasyków, a jednym z nich jest Turok. Dzięki temu ponownie będziemy mogli wcielić się w obrońcę matki Ziemi, chroniąc ją przed mieszkańcami Zaginionego Lądu oraz przed Campaignerem, który chce zawładnąć całym wszechświatem. Aby strudzić jego plany, musimy odnaleźć Chronoscepter, jedyną broń mogąca przezwyciężyć zło.

Jak wynika z europejskiego systemu oceniania gier komputerowych (PEGI), produkcja ma wkrótce zagościć na konsoli Xbox One.

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Październik 2018
pon wt śr czw pt sob nie
« Wrz    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031