Playerunknown’s Battlegrounds wprowadza nowe tryby drużynowe na Xbox One

Najpopularniejszy battle royale stworzony przez studio PUBG Corporation dodaje nowe opcje matchmakingu. Gracze wybiorą ilość osób w squadzie.

Bluehole Studio Inc. i PUBG Corporation dopiero co podzielili się informacją o aktualizacji zmniejszającą czas opóźnień w grze i poprawiającą działanie serwerów, a już teraz dostarczają kolejną łatkę. Ta usprawni matchmaking, gdzie otrzymamy nowe sposoby korzystania z trybu Squad. Playerunknown’s Battlegrounds na Xbox One pozwoli teraz zagrać w trybie drużynowym jako zespół jedno, dwu i trzyosobowy, pomijając dobieranie losowych graczy.

Co to oznacza dokładniej? Jako jednoosobowa drużyna, możemy przeciwstawić się graczom walczącym w zespole. Tryb ten powstał ze względu na zbyt nieuczciwe dobieranie partnerów, którzy działają wyłącznie na swoją korzyść, pozbawiając nas często życia w celu zgarnięcia lepszego łupu.

»Zobacz również: Twórcy dostarczają kolejną łatkę do Playerunknown’s Battlegrounds na Xbox One

Kolejne aktualizacje pojawią się po nowym roku, a omawiana nie wymusza na nas pobierania aktualizacji, gdyż ta stoi po stronie serwera.

World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Lipiec 2018
pon wt śr czw pt sob nie
« Cze    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031