Playerunknown’s Battlegrounds wprowadza nowe tryby drużynowe na Xbox One

Najpopularniejszy battle royale stworzony przez studio PUBG Corporation dodaje nowe opcje matchmakingu. Gracze wybiorą ilość osób w squadzie.

Bluehole Studio Inc. i PUBG Corporation dopiero co podzielili się informacją o aktualizacji zmniejszającą czas opóźnień w grze i poprawiającą działanie serwerów, a już teraz dostarczają kolejną łatkę. Ta usprawni matchmaking, gdzie otrzymamy nowe sposoby korzystania z trybu Squad. Playerunknown’s Battlegrounds na Xbox One pozwoli teraz zagrać w trybie drużynowym jako zespół jedno, dwu i trzyosobowy, pomijając dobieranie losowych graczy.

Co to oznacza dokładniej? Jako jednoosobowa drużyna, możemy przeciwstawić się graczom walczącym w zespole. Tryb ten powstał ze względu na zbyt nieuczciwe dobieranie partnerów, którzy działają wyłącznie na swoją korzyść, pozbawiając nas często życia w celu zgarnięcia lepszego łupu.

»Zobacz również: Twórcy dostarczają kolejną łatkę do Playerunknown’s Battlegrounds na Xbox One

Kolejne aktualizacje pojawią się po nowym roku, a omawiana nie wymusza na nas pobierania aktualizacji, gdyż ta stoi po stronie serwera.

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Styczeń 2019
pon wt śr czw pt sob nie
« Gru    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031