Nowe gry w Xbox Game Pass w sierpniu 2018

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Jesteście zwolennikami growego Netflixa od Microsoftu? Sprawdźcie zatem co nowego w sierpniowej aktualizacji Xbox Game Pass.

Nie jest nowością, że co miesiąc witamy nowe produkcje w najmłodszym abonamencie Microsoftu, ale też je kilka żegnamy. Tylko do końca lipca można ogrywać jeszcze LimboDiRT RallyOvercooked, Pharaonic, So Many Me oraz Ultratron. Te tytuły od sierpnia nie będą już dostępne w ramach członkostwa Xbox Game Pass, a na ich miejsce wpadną inne gry.

Microsoft zaoferował członkom Xbox Live Gold bardzo solidną porcję gier w ramach programu Games with Gold, gdzie w ich składzie znajdziemy między innymi Forzę Horizon 2 oraz For Honor. Czy Xbox Game Pass dorówna ofercie GwG?

»Zobacz również: Pobierz Forza Horizon 2 oraz Dead Space 3 już teraz!

Co oferuje aktualizacja Xbox Game Pass od sierpnia 2018?

Abonament Xbox Game Pass oferuje swobodny dostęp do katalogu ponad 150 pełnych wersji gier. Miesięczna opłata wynosi 39,99 zł. Dodatkowo, gdy będziesz chciał kupić grę na własność, aby korzystać w niej nawet, gdy abonament wygaśnie, wszystkie produkcje ze zbioru są przecenione o 20%, a dodatki o 10%.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl