GTA San Andreas, Midnight Club LA i Table Tennis zawita do BC!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Rockstar Games zaskakuje swoich fanów posiadających konsole Xbox One! Już w przyszłym tygodniu we wstecznej kompatybilności pojawią się wielkie hity!

Backward Compatibility daje szansę graczom powrócić do ulubionych tytułów, a zwolennicy tej usługi czekają na najlepsze produkcje grywalne na Xbox One. Rockstar Games jest producentem najbardziej pozostających w pamięci gier, a w przyszłym tygodniu zobaczymy kolejne w bibliotece wstecznej kompatybilności. Przed chwilą R* powiadomił na swoim Twitterowym profilu, że GTA San Andreas, Midnight Club LA oraz Table Tennis zawita BC w przyszłym tygodniu, czyli prawdopodobnie od wtorku.

 


Nie ma co ukrywać, wielu z Was chętnie powróci do San Andreas wcielając się w postać CJ’a lub zabawi się za kierownicą w popularnej serii Midnight Club. Fani sportu będą ponownie rywalizować w produkcji Table Tennis, czyli w symulatorze tenisa stołowego.

Ceny poszczególnych produkcji w sklepie Xbox:

Która z nich będzie Waszym must have na konsoli Xbox One w przyszłym tygodniu? Chętnie się od Was dowiemy, zostawiając poniżej swój komentarz!

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl