Armored Warfare już dostępne na konsoli Xbox One (Free2Play)

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Nowość na liście gier dostępnych bezpłatnie na konsoli Xbox One. Wybierz swój czołg i ruszaj na podbój w sieciowych rozgrywkach!

W ostatnim czasie pisaliśmy na naszej stronie o Armored Warfare, które zostało zapowiedziane na konsolę Xbox One. Premiera gry odbyła się w 2015 roku na PC, a stoi za nią studio Obsidian Entertainment. Tytuł oparty jest na modelu free-to-play, a więc zagramy w niego bezpłatnie, zaś do dyspozycji będziemy mieć wiele ulepszeń w formie mikropłatności.

Już teraz grę znajdziecie w sklepie Xbox, a jedyne co potrzebujecie to aktywne członkostwo Xbox Live Gold, ze względu na sieciowy tryb rozgrywki. Walczyć można w trybie PvP, ale twórcy dostarczyli też misje fabularne, do rozegrania w pojedynkę lub też w kooperacji.

Poniżej zamieszczamy przycisk, który poprowadzi Was prosto do sklepu Xbox, gdzie wygodnie pobierzecie Armored Warfare na swoje konsole. Wcześniej upewnijcie się, że posiadacie przynajmniej 18,98 GB wolnego miejsca na dysku.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl