Nowy tryb Drift Adventure teraz w Forza Horizon 4

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Chcecie zmierzyć się w potyczkach na lepszą jazdę bokiem? Weź udział w nowych wyzwaniach w trybie wieloosobowym na brytyjskim festiwalu!

Playground Games ponownie udoskonala rozgrywkę w najpopularniejszej grze samochodowej na konsoli Xbox One. Tym razem twórcy skupili się przede wszystkim na dodaniu nowej formy zabawy, oferując tryb Drift Adventure, zabierając nas na szaloną przygodę. Jak sama nazwa wskazuje, będziemy tu rywalizować o lepszy wynik w drifcie, kontrolując najlepsze poślizgi swoich pojazdów. Im lepsza prędkość i drift podczas okrążenia, tym lepsze pozycje osiągniemy. Drift Adventure to tryb wieloosobowy, dostępny w szybkiej grze oraz wyzwaniach rankingowych. Przenieść się możecie do niego wybierając Przygodę Online w menu gry.

Poślizgi bokiem to nie wszystko. Aby gracze lepiej kontrolowali samochody, wdrożono nową kamerę, obracając ją podczas ślizgu w kierunku jazdy. Pomysł z Przygodą Drift był zgłaszany przez społeczność gry i jak widać, Playground Games słucha wirtualnych kierowców dostarczając im czego oczekują.

Zmian w rozgrywce jest nieco więcej, jak np. przedłużenie czasu bez kolizji przy starcie wyścigu, który ustawiony jest teraz na 30 sekund. To zdecydowanie sprawi, że rozgrywki będą bardziej fair-play.

Wielkiej aktualizacji towarzyszy też zestaw samochodowych klasyków Barrett-Jackson. Ten możecie otrzymać bezpłatnie, jeśli jesteście posiadaczami wersji Ultimate bądź przepustki Car Pass.

Lista pojazdów w pakiecie Barrett-Jackson:

  • 1970 Chevrolet Chevelle Super Sport Barrett-Jackson Edition
  • 1975 Ford Bronco Barrett-Jackson Edition
  • 1932 Ford Roadster Hula Girl
  • 1932 Ford Custom Double Down
  • 1970 Plymouth Hemi Cuda Convertible
  • 1959 Plymouth Atomic Punk Bubbletop
  • 1963 Shelby Monaco King Cobra

Wszystkie zmiany i usprawnienia w Forza Horizon 4 możecie zobaczyć na forum Forza Motorsport.

 

Promocje Xbox od CDKeys

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl