Najnowsza aktualizacja systemu już dostępna!

W pierwszych dnia stycznia pisaliśmy o nowych funkcjach systemu dla Insiderów. Dziś są już one dostępne dla całej reszty!

Jeżeli nie śledzicie aktualności dotyczących wcześniejszych aktualizacji dla Insiderów, to już spieszymy z szybkim wyjaśnieniem. Otóż tym razem przy aktualizacji nr. 10.0.16299.5101 otrzymujemy przede wszystkim cztery istotne zmiany. Pierwszą a zarazem ciekawą jest na przykład możliwość ustawienia statusu „Nie przeszkadzać”. Ten ma na celu zapewnić nam spokój i ciszę w trakcie gry. Żadnych wyskakujących powiadomień, wiadomości, totalnie nic. Rozwiązanie idealne dla streamerów, oraz osób potrzebujących skupienia na rozgrywce.

Dalej czeka nas większa możliwość personalizacji wyglądu naszego dashboardu. Od dziś będziemy mogli nie tylko jak do tej pory wybierać między ciemnym oraz jasnym motywem, ale także zadecydować o jego automatycznej zmianie o ustalonych przez nas porach. Rozwiązanie zdecydowanie ucieszy fanów jasnych barw, których biały ekran w późnych godzinach mógł okazać się męczący dla oczu. Poprawa zdecydowanie na plus, a jak wiadomo, nowych możliwość dostosowania konsoli pod siebie nigdy dość.

Także nie na tym też koniec. Uaktualnieniu uległy również elastyczniejsze godziny automatycznego wyłączania konsoli w trakcie bezczynności. W tym momencie mamy do wyboru jeszcze więcej wariantów czasowych, co niektórym z Was może przydać się przy zarządzaniu zużycia energii w domu.

Microsoft zatroszczył się również o łowców osiągnięć. Ci teraz mogą jeszcze swobodniej przeglądać nieodblokowane osiągnięcia za pomocą nowych filtrów. Achievementy bez problemu posortujemy teraz według następujących grup jak najbardziej punktowane, najczęstsze, najrzadsze czy najtrudniejsze.

Następną i w sumie ostatnią większą zmianą jest Game Hub. W tym przypadku, w trakcie gry otrzymujemy szybki dostęp do zakładki, w której odnajdziemy podane w zgrabnej formie najistotniejsze informacje odnośnie ogrywanego aktualnie tytułu. Będą to dane takie jak najbliższe osiągnięcia, znajomi aktualnie grający w tę samą grę, czy też osboy chcące w nią z kimś zagrać.

> >ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak zostać insiderem? Poradnik.

Oprócz tego nie zabrakło drobniejszych zmian oraz poprawek niektórych dotychczasowych błędów. Jeżeli więc (jakimś cudem) nie odpaliliście dziś swoich konsol, czym prędzej wykonajcie najnowszą aktualizację 😉

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

No comments yet.

Podziel się swoją opinią!


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Maj 2019
pon wt śr czw pt sob nie
« Kwi    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031