Wsparcie 4K w Battlefield 1 na Xbox One X już dostępne!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Jak zapowiedziało Electronic Arts początkiem tygodnia, aktualizacja jest już przygotowana i zapewni jeszcze większe wrażenia z rozgrywki.

Wydana końcem 2016 roku ostatnia część kultowego już FPS-a doczekała się sowitej aktualizacji, która oddana została posiadaczom konsoli Xbox One X. To oni zanurzą się w wysokiej jakości rozgrywce 4K Ultra HD wraz z High Dynamic Range dzięki Summer Update w Battlefield 1. Pierwsze opinie na ten temat wskazują, że różnica jest odczuwalna od pierwszego powrotu do gry.

Znalezione obrazy dla zapytania battlefield 1 4k

EA ma dla fanów serii jeszcze jedną niespodziankę, ponownie dzieląc się rozszerzeniami do Battlefield 1 i Battlefield 4. Linki do nich znajdziecie poniżej:

»Zobacz również: Deals with Gold – Nowe promocje na gry i dodatki w sklepie Xbox!

Tytuł Battlefield 1 znajdziecie w abonamencie EA Access, który również da Wam wcześniejszy dostęp do nadchodzącej części Battlefield V. Tydzień przed jej premierą Electronic Arts udostępni jego posiadaczom 10 godzinną wersję próbną. W skład EA Access znajdziemy już: Battlefield 1Battlefield 1943Battlefield 3Battlefield 4Battlefield HardlineBattlefield: Bad Company oraz Battlefield: Bad Company 2.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl