Warsaw Games Week 2018 odwołane!

Tego na pewno nie spodziewał się nikt. Organizatorzy zakomunikowali, o odwołaniu tegorocznej imprezy..

Przykra wiadomość dla polskich graczy zaczęła obiegać dziś internet. Niespodziewanie organizatorzy eventu zapowiedzieli, że ten nie odbędzie się w tym roku. Warsaw Games Week stał się swego rodzaju polskim Gamescomem, na punkcie którego gracze w naszym kraju oszaleli. Dla wielu, całość stała się już pewnego rodzaju tradycją. Niestety już przerwaną.

Targi po raz pierwszy odbyły się w 2015 roku. Każda edycja gościła nas na EXPO XXI w Warszawie. Odwiedzający mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach oraz ogrywać obecne i nadchodzące gry na stoiskach wielu ciekawych wystawców, w tym Microsftu.

Przyczyną odwołania targów ma być napięty grafik innych wydarzeń w tym czasie, oraz co za tym idzie niewystarczająca ilość dostępnych w te dni wystawców. Na ten moment, organizatorzy skupiają się na wydarzeniu planowanym dopiero na rok 2019.

W informacji prasowej czytamy dokładnie:

Z przykrością informujemy, że tegoroczna edycja Warsaw Games Week nie odbędzie się z przyczyn od nas niezależnych. Mimo, że rok 2018 bogaty jest pod względem premier to kalendarz wydawniczy z wielu dotychczasowych wystawców WGW, ułożył się na tyle niekorzystnie, że nie bylibyśmy w stanie spełnić oczekiwanego minimum, żeby zorganizować event na wymaganym poziomie.

Na Facebooku pojawiło się również oficjalne oświadczenie:

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo możecie być zawiedzeni tą wiadomością. Sami byliśmy mocno związani z WGW. Każdy rok prezentował do tej pory coraz wyższy poziom, czyniąc tą imprezę każdorazowo udaną, pełną świetnych wrażeń i wspomnień. Teraz zostaje mieć nadzieję, że to samo będziemy mogli powiedzieć za rok, a impreza wróci z co najmniej zdwojoną siłą.

Ostatnim razem na Warsaw Games Week byliśmy z naszą kamerą na zeszłorocznej edycji, naszą wideo relację zobaczycie poniżej:

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

No comments yet.

Podziel się swoją opinią!


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Marzec 2019
pon wt śr czw pt sob nie
« Lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031