T-Mobile Warsaw Games Week 2017: Sprzedaż biletów ruszyła

Sprzedaż biletów na T-Mobile Warsaw Games Week 2017 ruszyła właśnie dziś. W tym roku jeszcze więcej atrakcji!

13-15 października, to właśnie w tych dniach odbędzie się największe w Warszawie święto graczy. Będzie to już trzecia edycja tego wydarzenia, a te z roku przygotowywane jest z coraz to większym rozmachem, czego przykładem są poprzednie edycje. Znakomita i długo wyczekiwana wiadomość jest taka, że od dziś możecie nabywać dla siebie bilety! Co nas natomiast czeka w tym roku na Warszawskim Centrum EXPO XXI?

Jak podają organizatorzy:

Po raz trzeci zapraszamy na edycję największego święta graczy, gdzie najwięksi wydawcy, producenci i dystrybutorzy prezentują swoje najnowsze gry, technologie i akcesoria. Trzecia edycja imprezy to największa powierzchnia wystawiennicza – czyli najwięcej wystawców w historii imprezy oraz nieskrępowana niczym zabawa przy setkach gier i tysiącach stanowisk do grania. Nie może Cię tam zabraknąć!

Po raz pierwszy w historii imprezy T-Mobile Warsaw Games Week łączy siły z najbardziej rozpoznawalną marką na rynku twórców youtube. Lifetube Videofest to największy w Polsce konwent youtube, który w tym roku odbywa się wraz z T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Trzy hale targowe wypełniamy atrakcjami dla miłośników gier. Najnowsze tytuły, największe premiery najlepsze konkursy. Jedna Hala to najwięksi twórcy youtube, najbardziej niezwykłe występy, najlepsze atrakcje. Wszystko w cenie jednego biletu. W niezmienionej od zeszłego roku cenie.

Oczywiście jak to było do tej pory, również teraz nie zabraknie strefy Microsoft, gdzie mamy nadzieję będzie okazja na zobaczenie nowego Xboxa One X jeszcze na prawie miesiąc przed listopadową premierą. Mimo wszytko, jeżeli o Xboksie mowa, zapowiada się wyjątkowo gorąco, przy takich okolicznościach nie może byc inaczej! Nas oczywiście tam nie zabraknie. Wy będziecie, jesli tak, dajcie znac który to Wasz raz na T-Mobile Warsaw Games Week.

Tak strefa Xbox wyglądała w zeszłym roku:

Bilety są do nabycia pod tym linkiem na stronie organizatora. Ceny startują od 40 zł.

World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Czerwiec 2018
pon wt śr czw pt sob nie
« Maj    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930