Testujemy nowy Avatar Store!

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

Na konsolach graczy, posiadających nowe awatary, wylądował nowy Awatar Store, sprawdzamy co ciekawe tam czeka!

Microsoft coraz prężniej rozwija i poprawia tak długo wyczekiwane odświeżone awatary. Od dziś Insiderzy mogą wypróbować przedmioty z nowego sklepu. Zaglądamy, co tam się dzieję. Po otwarciu sklepu widzimy różne ostatnio dodane przedmioty, natomiast poniżej, mamy już podział na kategorie.

Cenowo nie prezentuje się to super atrakcyjnie, lecz nie odbiega to temu, co mieliśmy do tej pory na Xbox 360. Najniższa cena jaką widzę na ekranie startowym to 11,49, natomiast najdroższa to 15,99. Wygląda więc na to, że będą to standardowe widełki. Aczkolwiek są i rzeczy jeszcze tańsze czy jeszcze droższe, sięgające blisko 30 zł.

Są jednak pewne nowości, jeżeli chodzi o asortyment. Teraz nie tylko wyposażymy się w nowe ciuchy, ale i na przykład nowe fryzury.

Poza tym, na ten moment sklep raczej świeci pustkami. Dostajemy na ten moment do wypróbowania jedynie namiastkę tego, co czeka nas później.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Piotr Dudek

Piotr Dudek

Człowiek i gracz. Od wielu lat gram na konsolach Microsoftu. Moją pierwszą był Xbox 360 w zestawie z Forza Motorsport 3. Jestem  fanem 4K na dużym ekranie.  Od 4 lat jestem w programie Xbox Insider, o którym często też tu piszę. GT: Marianek9.