Premiery gier w tym tygodniu na Xbox One (5 lutego – 11 lutego)

Co przyniosą kolejne dni na platformie Xbox One? W tym tygodniu otrzymamy dziesięć nowych premier.

Nowy tydzień to spora dawka tytułów, jednak przygotowano ofertę jedynie z biblioteki ID@Xbox. Fanów tych produkcji również nie brakuje i tak samo pozwalają na świetne spędzenie czasu. Warto wyróżnić między innymi Marooners, gdzie rywalizujemy z przyjaciółmi w wielu zwariowanych mini-grach. W zręcznościowy sposób musimy walczyć o przetrwanie, starając się nie utonąć, nie poparzyć, nie dać się zmiażdżyć, czy wysadzić. Przygotowano tryb drużynowy oraz areny, a rozgrywki przeprowadzimy lokalnie i online do czterech graczy jednocześnie. Zabawa jest bardzo dynamiczna, więc na nudę zdecydowanie nie można narzekać. Cena w sklepie Xbox wynosi niecałe 35 złotych.

Miłośnicy przygodówek powinni zainteresować się tytułem Pinstripe. Przedstawiona w grze historia opowiada o losach ojca (byłego pastora), którego córka została porwana do piekła przez tajemniczą postać, nazywającą siebie Bogiem. Jako odpowiedzialny ojciec ruszamy odnaleźć naszą podopieczną, a towarzyszy nam dzielny pies George. Ten niejeden raz pomoże nam w rozwiązaniu logicznych łamigłówek i odnajdując cenne przedmioty.

Platformowy tytuł Little Triangle ukaże się w tym tygodniu w programie Xbox Play Anywhere na Xbox One i Windows 10. Gra wylądowała wcześniej (9 listopada 2016) w katalogu gier Steam, a od tego czasu nie wdrożono żadnych nowych poziomów. Jak mówią twórcy, starano się doszlifować każdy z nich, zanim gra zostanie udostępniona w wersji na konsole. Produkcja może pochwalić się udanym, lokalnym trybem multiplayer, w którym weźmie udział nawet czworo uczestników jednocześnie. Niespodzianką jest dodanie trybu Mini Battle Royale, co w aktualnym trendzie może spodobać się nabywcom. W ten sposób twórcy zmienili częściowo profil z gry platformowej na grę walki, ale działającej nawet w trybie offline.

Wszystkie premiery tygodnia na Xbox One sprawdzicie poniżej wraz z ich zwiastunami.

Marooners – 6 lutego


Dandara – 6 lutego


Mercenary Kings – 6 lutego


Little Triangle – 7 lutego


Pinstripe – 7 lutego


DYE – 7 lutego


BLEED 2 – 9 lutego


Starpoint Gemini Warlords – 9 lutego


Overdriven Reloaded: Special Edition – 9 lutego


Quantic Pinball – 9 lutego


Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Styczeń 2019
pon wt śr czw pt sob nie
« Gru    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031