Pobierz drugą turę gier majowej oferty Games with Gold

Podziel się z innymi!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on reddit
Reddit
Share on whatsapp
WhatsApp

The Golf Club 2019 oraz Comic Jumper czekają na subskrybentów Xbox Live Gold w wirtualnym markecie. Pobierz gry już teraz na swoją konsolę.

Maj nie spełnił oczekiwań graczy, liczących na mocniejsze tytuły oferowanych w ramach złotej subskrypcji sieciowej. Co prawda gry dodawane do abonamentu Xbox Live Gold są tylko dodatkiem, to szkoda, aby z niego nie skorzystać. Jeśli jednak zależy Wam na dostępie do solidnego katalogu produkcji, w tym celu należy sięgnąć po członkostwo Xbox Game Pass.

»Zobacz również: 6 miesięcy Xbox Live Gold za 79 zł + 1000 monet do Apex Legends

The Golf Club 2019 skierowany jest rzecz jasna dla fanów golfa, a ci mogą być zadowoleni, że oddano w ich ręce najnowszą odsłonę serii. Gra posiada oficjalną licencję PGA TOUR i pozwala przenieść się na popularne pola golfowe, jak TPC Boston czy TPC Sawgrass. Posiadacze Xbox One X doświadczą rozgrywki w 4K Ultra HD.

Lubicie komiksy i platformówki? Comic Jumper będzie więc dla Was idealnym tytułem. Gra łączy w sobie obie te cechy i dostarcza mnóstwo zabawy. W tytule wcielamy się w bohatera komiksu, który przestaje być popularny i tym samym wydawany. Naszym zadaniem będzie odzyskać sławę i przenieść się do świata innych superbohaterów, pomagając im w walce ze złem i występkiem.

Najnowsze wpisy, które warto zobaczyć:

Autor wpisu:

Adrian Dudek

Adrian Dudek

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl