Playerunknown’s Battlegrounds z czwartą aktualizacją na Xbox One

Nowe opcje sterowania, optymalizacja gry i serwerów, a także dowiemy się jakie usprawnienia planowane są w kolejnej łatce.

Kilka dni temu Bluehole Studio Inc. dostarczył parę nowych funkcji, jak tryb Solo lub Duo FPP czy ustawienie czułości sterowania. Dzisiejsza łatka ma wiele ciekawych innowacji i usprawnień technicznych. Pierwszą z nich jest usunięcie pistoletów z grupy broni znajdujących się pod przyciskiem Y i zostały dołączone do broni białej, którą wybierzemy przyciskając w górę na D-padzie (krzyżaku).W menu znajdziemy też nowe ustawienia sterowania „Typ B”, który zmienia system celowania. W nim, grając z widokiem trzeciej osoby, przyciskając LT będziemy celować w widoku FPP. W tych ustawieniach można też namierzać przeciwnika z perspektywy 3-ciej osoby przytrzymując LB.

Update zoptymalizował pracę serwerów podczas lotu ze spadochronem, co zdecydowanie jest bardzo zauważalne i płynnie pozwoli wylądować w wybranym obszarze. Twórcy usunęli również wiele błędów, między innymi ten, w którym po pewnych akcjach stawaliśmy się „nietykalni”, co pozwoliło na wygranie bitwy w oszukany sposób. Następnie usprawniono matchmaking w trybie Duo/Squad, gdzie występował problem z zaproszeniami znajomych do gry.

»Zobacz również: Miesiąc z PlayerUnknown’s Battlegrounds. Jak dobry jest PUBG na Xbox One?

Bluehole Studio Inc. zapowiedział kolejne poprawki w następnej aktualizacji, a będzie to naprawa bugów związanych z upuszczaniem broni przy przełączaniu jej przyciskiem Y oraz problem z przełączaniem granatów.

Playerunknown’s Battlegrounds znajdziecie w sklepie Xbox w cenie 129,99 złotych.

Szanuję każdą platformę do gier. Jestem wielkim fanem festiwalu Horizon, co-opowych platformówek i zręcznościówek. Na co dzień przeciętny gracz, dumny tata, troskliwy mąż.  | Co-Founder WorldofXbox.pl

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Grudzień 2018
pon wt śr czw pt sob nie
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31