Phil Spencer jest otwarty na uruchomienie Mixer’a na PS4

Nowy, ulepszony Beam, mógłby mieć swoją przyszłość na konsoli firmy Sony.

Od 25 maja na konsoli Xbox One zawitała nowa odsłona znanego nam Beam’a, który ma być prawdziwym next-genem wśród transmisji na żywo. Usługa nosi teraz nazwę Mixer i ma dać jeszcze większe doświadczenia, łączące autora rozgrywek ze swoimi widzami. Publiczność może integrować w świat gry, a wszystko odbywa się się opóźnień, co przekłada się na wysoką jakość transmisji live.

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

Microsoft zainwestował we własną usługę live streamingu, aby konkurować z Twitchem, który dużo wcześniej znalazł swoje miejsce na konsoli Xbox One. Więc jeśli z nim konkurować, to Mixer nie mógłby ograniczać się tylko do swojej platformy (Xbox One i Windows 10). Dlatego Phil Spencer jest otwarty na uruchomienie swojej innowacyjnej usługi na konsoli PlayStation 4. Potwierdza to jego odpowiedź na twitterze na temat wspomnianych możliwości.


Zdaję się, że teraz wszystko w rękach szefów konkurencyjnej marki lub graczy, którzy skłonią Shuhei Yoshidę – głowę PlayStation – do podjęcia tej współpracy. Widzimy, że wizja Phil Spencera ogranicza elementy na wyłączność dla danych konsol. Chciałby poszerzyć świat gamingu, zmniejszając ilość ekskluzywnych materiałów i dobrze, gdyby obie strony poszły tą drogą.

 facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Marzec 2019
pon wt śr czw pt sob nie
« Lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031