Start
World of Xbox został załozony w ostatnich miesiącach 2016 roku. Jest to więc młoda, ale szybko rosnąca strona, sukcesywnie zdobywająca stałych czytelników, co niesamowicie motywuje nas do dalszego działania. Strona powstała w połączeniu pasji do tworzenia stron internetowych oraz przede wszystkim zamiłowania do marki Xbox. Serwis stworzył dwuosobowy team. Szukanie inspiracji, nie trwało krótko, ale gdy tylko wpadł nam do głowy pomysł na kierunek, zaczęliśmy prężnie pracować, by jak najszybciej móc podzielić się z Wami efektem końcowym. Pomysł na nazwę przyszedł dopiero w trakcie budowania serwisu od strony technicznej.

Misja
Pragniemy docierać do naszych odbiorców z rzetelnymi artykułami, tak szybko ja się da, starając się zachować przy tym jakość i wiarygodność tego, co piszemy. To miejsce ma być od graczy dla graczy, dlatego nie tworzą go przypadkowe osoby. Wszelkie posty, oraz recenzje, które tu przeczytacie, są naszymi obiektywnymi, niezależnymi opiniami.

Do odbiorców wychodzimy w przeróżne możliwe sposoby, dlatego znajdziecie nas tez na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter.

Nasi czytelnicy
Naszymi czytelnikami są przede wszystkim gracze, niezależnie od ich płci czy wieku. Treść redagujemy dla każdego, kto interesuję się grami i wszelkimi nowinkami z tej dziedziny. Dokładamy wszelkich starań aby poruszanie się po stronie było dla Was jak najprzyjemniejsze, ciekawe i intuicyjne. Systematycznie wychodzimy z różnego rodzaju konkursami z nagrodami.

Team
World of Xbox został założony przez dwójkę maniaków uwielbiających grać na Xboxie. Wszystko opieraliśmy na naszym dotychczasowym doświadczeniu, Internet znamy dobrze nie od wczoraj, a WoX nie jest dla żadnego z nas pierwszym projektem w sieci. Mimo to, nasze umiejętność doskonale się uzupełniają, dając dzięki temu większą swobodę w działaniu.

Aktualnie nasz zespół składa się z trzech osób, które niemalże codziennie mają dla Was świeżą porcję informacji, ze świata konsol. Do sprawy podchodzimy na poważnie, aczkolwiek to co robimy, pozostaje naszym hobby. Jest to idealne połączenie, dzięki któremu swoją prace wykonujemy od serca.
Współzałożycielami są Adrian Dudek [adek4fun] oraz Piotr Dudek [Marianek9] (zbieżność nazwisk jest przypadkowa, serio 😛 ), a od kilku miesięcy współtworzy z nami Mateusz Porębiak [Eddoner].

Współpraca
Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy współpracy. W tym celu zapraszamy do kontaktu z nami. Odezwiemy się tak szybko, jak tylko możemy.

World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Marzec 2018
pon wt śr czw pt sob nie
« Lut    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031