Nowe awatary Xbox dostępne dla Insiderów!

Jesteś Insiderem i czekałeś na debiut nowych awatarów? Te powinny już dziś być dla Ciebie dostępne. Sprawdź swoją konsolę!

Nie jest tajemnicą, że Microsoft od dłuższego czasu pracuje nad generalną zmianą naszych postaci profilowych. Nic dziwnego, mamy nową generację, od której wymagamy więcej, a pierwowzór ma już 10 lat. Odświeżenie ich jest wręcz nieunikniony.

Nowy generator to przede wszystkim nieporównywalna swoboda. Wszystko zostało przygotowane tak, byśmy mogli wyrazić siebie jak najwierniej. Bez problemu określimy kolor włosów, skóry, wagę, wzrost czy kształty twarzy. To zostało rozwinięte. Nowością mają być przedmioty, takie jak piłka, rower czy deskorolka, pozwalające odzwierciedlić nasze hobby. Nie zapomniano tez o osobach z pewnymi niepełnosprawnościami. Bez najmniejszego kłopotu wyposażymy awatara w protezę czy wózek inwalidzki. Z kolei kobiety będą mogły pokazać światu, że spodziewają się dziecka.

To wszystko, to tylko fragment tego, co nas docelowo czeka. Będzie tego dosyć sporo i trudno by to wszystko tutaj opisać. Na ten moment wirtualna szafa, rekiwzyty itd. są dosyc mocno ograniczono, ale to kwestia czasu i zakończenia fazy testów. Najlepiej, jak sprawdzicie nową aplikację na własną rękę. Także jeżeli jesteście Insiderami (krąg Alpha oraz Alpha – Skip Ahead), to zmierzajcie w kierunku Xboxa, jeżeli nie – będziecie musieli uzbroić się jeszcze w cierpliwość i poczekać na oficjalna premierę. Tymczasem poniżej prezentujemy kilka zdjęć, jak wygląda to u nas:

Stawiamy pierwsze kroki!

Kształt ciała. Tutaj niestety tylko gotowe figury, chociaż jest ich całkiem sporo.

Nadawanie dokładnych, niestandardowych kolorów. To nam się podoba!

Rekwizyty też są. Póki co tylko garstka.

Protezy? Już dostępne!

Szafa pełna ciuchów!

Foto-budka. Swobodny dobór tła, pozycji i animacji. Wszystko jest! W sam raz na nowe zdjęcie profilowe.

Pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Awatary doczekały się drugiego życia. Teraz tylko czekać na integrację z dashboardem, rozbudowę szafy, animacji i akcesoriów, by edytor nie świecił pustkami, a będzie naprawdę dobrze!

facebookCodziennie piszemy o konsoli Xbox.
Polub nas na facebooku!

No comments yet.

Podziel się swoją opinią!


World of XBOX

Wszystko o konsoli Xbox. Informacje o najnowszych produkcjach, promocjach, recenzje, livestreamy. To wszystko w jednym miejscu!

WORLD OF XBOX.

Kalendarz Newsów

Kwiecień 2019
pon wt śr czw pt sob nie
« Mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930